Spotkanie studentów z przedstawicielem Zakładu Regeneracji Pomp Wtryskowych i Wtryskiwaczy

W ramach spotkań studentów z przedstawicielami przemysłu usług w dniu 8 kwietnia 2022 w KPS odbyło się seminarium ze studentami IV semestru kierunku MiBM w ramach przedmiotu „Podstawy Diagnostyki Technicznej”. Przedstawiciel Zakładu Regeneracji Pomp Wtryskowych i Wtryskiwaczy – inż. K. Kuciarski zaprezentował materiały dotyczące:

• historii rozwoju firmy,
  • zakresu prowadzonych badań diagnostycznych, obsługi i naprawy wszystkich systemów zasilania paliwem silników o zapłonie samoczynnym,
  • szczególnie zostały rozwinięte zagadnienia jakości usług, profesjonalizm i stojące w przyszłości wyzwania z tego obszaru.

Zapoznano również studentów z możliwością odbywania praktyk studenckich, pozyskiwania materiałów do prac dyplomowych i ewentualnego zatrudnienia.

Spotkanie zorganizował prof. dr hab. inż. Wincenty Lotko z Katedry Pojazdów Samochodowych.